Canto Do Vento Hospedaria
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Ontbijt Ontbijt op kamer |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Canto Do Vento Hospedaria Santo Antônio do Pinhal villa van 25 vierkante meter is gelegen op 4 km van het Beschermd Natuurgebied Sapucai Mirim en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Deze hut is op 10 minuten rijden tot Igreja de São Benedito gelegen.
Deze 1-slaapkamer villa biedt uitzicht op de berg en biedt mediafaciliteiten, zoals een TV. Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een apart toilet en een douche. Een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Als gasten in Canto Do Vento Hospedaria villa verblijven, kunnen ze gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder glaswerk.
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos80 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Open haard
- Brandblussers
Horeca
- Ontbijt op kamer
- Picknickplaats/ Tafels
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
Diensten
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Canto Do Vento Hospedaria villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Canto Do Vento Hospedaria villa is $122. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Canto Do Vento Hospedaria villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Canto Do Vento Hospedaria villa verblijven. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van Canto Do Vento Hospedaria villa?
Gasten van Canto Do Vento Hospedaria villa hebben uitzicht op de berg. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Canto Do Vento Hospedaria villa?
Gasten die in Canto Do Vento Hospedaria villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Beschermd Natuurgebied Sapucai Mirim en Igreja de São Benedito bereiken, die respectievelijk op 4 km van de accommodatie en op 4,1 km afstand liggen.